Prodej na farmě

                                            Otevírací doba:                                          Prodej sazenic borůvek a substrátu probíhá v sobotu od 9:00 h do 12:00 h.

V případě nevyhovujícího termínu lze i po tel. dohodě v jiný čas či den.  

Sazenice množíme sami z našich vlastních pěstovaných borůvek, které zaručeně rostou v tomto podnebí České Kanady a Vysočiny.  Aktuální cena sazenice – 140,-Kč za kus (mladé rostliny) – pro maloodběratele.
     Prodej pro velkoodběratele je od objemu 6.000,- Kč a výše, za velkoobchodní cenu. 

Pro borůvkáře nabízíme k prodeji substrát přímo pro borůvky – objem 50 l

v ceně 190,-Kč za balení (min. objem vhodný pro zasazení jedné rostliny borůvky do volné půdy je cca 150 – 200 l). Prodej substrátu probíhá dle tel. dohody

Substrát s vermikompostem pro borůvky a brusinky (či jiné kyselomilné rostliny – azalky, rododendron atd.) je vyroben ze směsi kvalitních rašelin (vrchovištního, přechodového a slatinného typu), vermikompostu a hnojiv obsahujících všechny hlavní živiny i stopové prvky. Půdní reakce je upravena jemně mletým dolomitickým vápencem.
• obsahuje vermikompost – kvalitní živočišné hnojivo z trusu žížal
• vysoký podíl biologicky aktivních látek a huminových látek pro podporu růstu a vývoje
• jednotlivé aktivní složky vermikompostu působí na rostlinu komplexně po celou dobu vegetace a mají příznivý vliv na její vitalitu a zdravotní stav
Substrát pro borůvky

Šetřete s námi přírodu! A noste si vlastní nádoby!

Prodej  plodů borůvek začíná obvykle v 1/2 července a končí v cca 1/2 září.  Prodej probíhá pouze v otevírací dny. Mimo otevírací dobu je návštěva možná pouze po telefonické domluvě. Plody dozrávají postupně, není tedy zaručený pravidelný sběr!!!  Doporučujeme si předem ověřit telefonicky než k nám vyrazíte (tel. uvedeny v kontaktech).

V případě zájmu o návštěvu farmy mimo sezonu si domluvte návštěvu telefonicky (viz kontakty).

Upozornění !!

Platí zákaz vstupu jakýchkoliv zvířat a domácích mazlíčků – psi, kočky atd. do prostoru farmy. Zvířata musí zůstat u vchodu na farmu. Pro vaše miláčky můžeme připravit misku s vodou.